Asmens duomenų tvarkymo principai

Hedepy s.r.o., ĮK: 09206281, PVM kodas: CZ09206281, kurios buveinės adresas yra Sestupná 105/8, 160 00 Praha 6, atstovaujama Roman Zámečník ir Lukáš Krčil – generalinių vadovų, banko sąskaitos Nr.: 2801819429/2010, el. paštas: podpora@hedepy.cz, įregistruota Prahos miesto teismo vedamame komerciniame registre, C skyrius, įrašas 332559 (toliau – „Hedepy„), tvarko jūsų žemiau pateiktus duomenis gydymo paslaugų teikimo ir interneto svetainės veikimo užtikrinimo tikslais. Vertiname jūsų pasitikėjimą ir visus pateiktus duomenis tvarkome konfidencialiai.

 

Kokius duomenis apie jus tvarkome kaip duomenų valdytojas?

 • Jūsų kontaktiniai duomenys: vardas ir pavardė, telefonas ir el. paštas;
 • Informacija apie tai, kaip sumokėti;
 • Informaciją apie atsiliepimus ir terapeutų įvertinimus, jei ją pateikiate;
 • Informacija iš rezervavimo sistemos – seansų datos, atšaukimai ir kt.
 • Informacija apie jūsų apsilankymą mūsų svetainėje pagal mūsų slapukų politiką.

Abejonių pašalinimui norėtume pabrėžti, kad (a) „Hedepy“ neturi prieigos prie vaizdo konferencijų su jūsų terapeutu ir negauna jokios informacijos apie jus iš jūsų terapeuto, tik patvirtinimą, kad seansas įvyko / neįvyko (todėl tik jūsų terapeutas yra seanso metu perduotų asmens duomenų administratorius); ir (b) „Hedepy“ neturi prieigos prie jūsų mokėjimo kortelės informacijos (duomenų valdytojas yra „Commgate Payments a. s.“) – mes gauname informaciją tik apie tai, ar mokėjimas buvo / nebuvo atliktas).

 

Kodėl mes tai tvarkome?

Jūsų asmens duomenis tvarkome susitikimų su terapeutu organizavimo, apmokėjimo už jo paslaugas ir seansų kokybės apklausos tikslais, išskyrus atvejus, kai užsiregistruodami atsisakėte galimybės susisiekti arba vėliau atšaukėte savo sutikimą teikti atsiliepimus.

 

Kiek laiko tvarkysime jūsų asmens duomenis?

Duomenis apie jus rezervavimo sistemoje tvarkysime tik tol, kol būsite mūsų klientas. Praėjus vieneriems metams po paskutinio užsiėmimo, jūsų asmens duomenis automatiškai ištrinsime. Žinoma, bet kada paprašius juos ištrinsime nedelsiant. Pagal Buhalterinės apskaitos įstatymą informaciją apie ankstesnius mokėjimus turime saugoti 10 metų. Po to ji bus ištrinta.

 

Jautrūs duomenys

Kaip jau minėjome anksčiau, mūsų įmonė, kaip duomenų valdytojas, netvarko jokių jūsų neskelbtinų duomenų, t. y. informacijos apie jūsų sveikatą arba rekomenduojamus seansus ar gydymą. Jūsų ir jūsų terapeuto santykiai yra konfidencialūs, todėl bet kokią jautrią informaciją tvarko / gali tvarkyti tik jūsų terapeutas, kuris privalo laikytis Europos psichoterapeutų asociacijos kodekso.

Jei jūs ir jūsų terapeutas nuspręsite įrašyti seansą, mūsų įmonė neturi ir neturės prieigos prie įrašo.

 

Kam perduodame jūsų asmens duomenis?

Naudojamės „Twilio Inc.“ paslaugomis, kad užtikrintume saugų ryšį su jūsų terapeutu. Mūsų įmonė pasirinko šią amerikiečių bendrovę dėl jos aukšto lygio saugumo sistemų ir aukštų duomenų apsaugos standartų, visiškai atitinkančių BDAR reikalavimus. Su „Twilio Inc.“ sudarėme vadinamąsias standartines sutarties sąlygas, kurias Europos Komisija rekomenduoja laikyti visiškai pakankamomis, kad būtų užtikrinta tokia pati asmens duomenų apsauga, kokią užtikrina Europos Sąjungos šalys.

Be to, mokėjimą už atskiras sesijas organizuoja „Comgate Payments Inc.„, kuri yra jūsų asmens duomenų valdytoja ir mūsų įmonei perduoda tik informaciją, ar mokėjimas buvo/nebuvo atliktas tinkamai. Ji neperduoda mums jokių su mokėjimu susijusių jūsų duomenų.

Prieš prisijungdami rekomenduojame susipažinti su privatumo politika.

Jei gavote seansų kuponą, norėtume jus patikinti, kad kupono teikėjui neperduodame jokių jūsų asmens duomenų, tik apibendrintus duomenis apie bendrą seansų skaičių pagal kiekvieną kuponą ir bendrą išpirktų kuponų nominaliąją vertę.

 

Kaip saugome jūsų asmens duomenis?

Mūsų įmonė pabrėžia konsultacijų konfidencialumą ir jūsų duomenų saugumą. Esame patvirtinę aukštus sistemų ir bendradarbių saugumo reikalavimų standartus. Pagrindiniai iš jų yra šie:

 • Aukšti standartai terapeutams ir jų profesionalumui, įskaitant reikalavimus saugoti jūsų informaciją;
 • techninės priemonės, skirtos užsakymų sistemai ir vaizdo konferencijoms apsaugoti;
 • Apdorojamų duomenų ir asmenų, turinčių prieigą prie duomenų, skaičiaus sumažinimas iki minimumo;
 • visų asmenų, turinčių prieigą prie rezervavimo sistemos ir (arba) užsiimančių seansų palengvinimu, konfidencialumas.

 

Kokias teises turite?

 1. Pirmiausia turite teisę į informaciją: galite paklausti, ar ir, jei reikia, kokius jūsų asmens duomenis tvarkome, ir bet ko kito, kas susiję su jūsų asmens duomenimis, į ką dar nebuvo atsakyta pirmiau.
 2. Teisė į ištaisymą / papildymą: jei pasikeitė jūsų el. paštas, telefonas ar vardas, susisiekite su mumis toliau nurodytais kontaktiniais duomenimis ir mes mielai ištaisysime arba papildysime jūsų kontaktinius duomenis.
 3. Teisė nesutikti su duomenų tvarkymu: jei manote, kad jūsų asmens duomenis tvarkome pažeisdami jūsų asmens duomenų apsaugą ir teisės aktuose nustatytas duomenų apsaugos sąlygas, galite prašyti paaiškinimo, reikalauti, kad ištaisytume padėtį, visų pirma galite prašyti blokuoti jūsų asmens duomenis arba pašalinti jūsų asmens duomenis.
 4. Teisė į duomenų perdavimą: galite mūsų paprašyti ir mes atsiųsime jums elektroninį jūsų asmens duomenų išrašą.
 5. Teisė į ištrynimą: bet kuriuo metu galite prašyti pašalinti savo asmens duomenis. Mes mielai jūsų prašymą įvykdysime, nebent yra teisinių pagrindų tolesniam tvarkymui, pavyzdžiui, mokėjimo informacija dėl Buhalterinės apskaitos įstatymo.
 6. Teisė pateikti skundą: Jei manote, kad, nepaisant visų mūsų pastangų, pažeidžiame duomenų apsaugos teisės aktus, galite kreiptis į Asmens duomenų apsaugos tarnybą, www.uoou.cz, tel. +420 234 665 111, pplk. Sochora 27, Praha 7, pašto kodas 170 00.

 

O kur galiu pasinaudoti šiomis teisėmis?

Džiaugiamės galėdami su jumis susisiekti ir stengiamės kuo greičiau išnagrinėti jūsų pasiūlymus, prašymus ar skundus.

Su mumis galite susisiekti el. paštu pagalba@hedepy.lt,antraštėje nurodytu adresu. Taip pat darbo dienomis nuo 9 iki 17 val. galime susisiekti telefonu +37066248080 bei internetiniu pokalbiu https://hedepy.lt/.