Gali būti, kad jaučiate, jog jūsų gyvenime kažko trūksta. Galbūt jums vis kartojasi tie patys dalykai ir jūs galvojate, kodėl. Galbūt turite klausimų, į kuriuos nežinote atsakymų, net jei iš tikrųjų jų ieškote. Ir dėl visų kitų "galimų" jūs neturite būti vieniši. Psichoterapija yra čia jums, nesvarbu, ar ateinate su konkrečia tema, ar su bendru jausmu. Pirmiausia svarbu, kaip jaučiatės seanso metu ar po jo, ar pasitikite žmogumi, sėdinčiu priešais jus, ir ar galite laisvai reikšti savo mintis jo draugijoje. Jausmai, simpatijos ir antipatijos ar pirmas įspūdis gali būti naudingi rodikliai; leiskite jiems jus vesti. Kad šis pirmas žingsnis būtų kuo paprastesnis, sukūrėme vaizdo pristatymus, kuriuose mūsų terapeutai prisistato jums asmeniškai.

Ar psichoterapija yra tinkama, net jei manęs niekas konkrečiai netrikdo?

Tikrai taip. Nebūtina turėti konkrečią priežastį, dėl kurios lankotės pas terapeutą. Psichikos sveikata yra tokia pat svarbi kaip ir fizinė sveikata. Emociškai galime jaustis taip pat blogai, kaip ir fiziškai. Galime jausti, kad kažkas su mumis negerai, bet negalime to nustatyti.

Kokios situacijos gali kilti?

  • mums sunku susidoroti su išsiskyrimo pasekmėmis.
  • ilgą laiką blogai jaučiasi.
  • nuolat įsivelia į konfliktus.
  • mūsų protas sako, kad viskas turėtų būti gerai, nieko ypatingo nevyksta, bet mes vis tiek nesijaučiame laimingi.

Šie scenarijai gali turėti didžiulį poveikį mūsų gyvenimui. Dėl jų galime pasijusti pasimetę, bejėgiai ar izoliuoti. Psichoterapeutas gali padėti suvokti, įvardyti ir susidoroti su savo emocijomis. Iš tikrųjų psichoterapija gali būti daugiau nei tik mūsų problemų sprendimas; ji taip pat gali padėti mums augti tarpasmeniškai. Psichoterapija yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori maksimaliai išnaudoti savo potencialą.

Kokie kiti veiksniai turės įtakos mano terapeuto pasirinkimui?

Yra labai svarbus, bet paprastas klausimas, kuris gali padėti jums susiorientuoti: Ką iš tiesų tikiuosi gauti iš psichoterapijos? Galbūt atsakysite, kad norėtumėte jaustis sveikesnis, geriau miegoti arba sutikti gyvenimo draugą. Kad ir kas tai būtų, savo atsakymą galite palyginti su temomis, kurias pateikėme po kiekvieno mūsų terapeuto aprašymu. Priimkite tai tik kaip užuominą. Iš tikrųjų žinoti atsakymą į šį klausimą nėra būtina renkantis psichoterapeutą; tai tiesiog naudingas orientyras, padėsiantis jums apsispręsti. Mes parengėme išsamią informaciją apie tai, kaip išsirinkti tinkamą terapeutą.

Kiek svarbus yra psichoterapeuto psichoterapinis požiūris, norint teisingai pasirinkti terapeutą?

Kiekvienas psichoterapeutas turi pateikti informaciją apie psichoterapijos kryptį, pagal kurią jis mokėsi. Šio standarto laikomės ir "Hedepy". Mūsų terapeutų profiliuose galite sutikti psichodinaminę kryptį, geštalto psichoterapeutus, sisteminį požiūrį ir daugelį kitų terapinių krypčių. Taigi, jei ši informacija jums svarbi, galite laisvai rinktis psichoterapeutą pagal savo pageidavimus. Kiekviena terapinė kryptis turi savo specifiką. Tačiau jei neturite sampratos, ką įsivaizduoti esant pirmiau minėtoms sąlygoms, tai visiškai gerai. Likite ištikimi savo nuojautai arba pasirinkite psichoterapeutą pagal alternatyvius kriterijus. Mūsų nuomone, jūsų santykių su psichoterapeutu kokybė yra svarbesnė kokybiškam gydymui nei terapinė kryptis.

Ką daryti, jei vis dar negaliu pasirinkti tinkamo terapeuto?

Nors visiškai suprantame jūsų nuogąstavimus, norėtume paaiškinti, kad geriausio terapeuto pasirinkimas nereiškia, kad reikia rinktis vieną terapeutą, o ne kitus. Iš tikrųjų labiau tikėtina, kad jums patiks visi. Tačiau kiekvienas seansas bus unikalus, ir jūs toliau darysite pažangą. Tuo pat metu priimtina visiškai nutraukti terapijas su terapeutu, jei jie tiesiog netinka. Tokiomis aplinkybėmis galite susisiekti su kitu specialistu naudodamiesi "Hedepy", kurią rasite skyriuje "Terapeutai". O jei jokiu būdu nebūsite visiškai patenkinti, mes tiesiog grąžinsime pinigus.

Galvojate apie terapiją?

Tikrai verta pabandyti
Kad terapija būtų veiksminga, padėsime jums rasti geriausią terapeutą.
Atlikdami trumpą testą galime padėti surasti žmogų, kuris jus išklausys per 5 minutes
Mes kruopščiai renkamės savo terapeutus
Mes kruopščiai renkamės savo terapeutus
Prieš prisijungdami prie mūsų bendruomenės terapeutai praeina ilgą atrankos procesą, turi patvirtintą išsilavinimą ir mokymą
Padėsime jums rasti geriausią terapeutą
Padėsime jums rasti geriausią terapeutą
Atlikę trumpą testą parodysime jums tris tinkamiausius terapeutus pagal jūsų reikalavimus.
Terapiją papildysime vaizdo pamokomis
Terapiją papildysime vaizdo pamokomis
Prenumeratoriams siūlome 60 internetinių psichinės sveikatos vaizdo pamokų, kurias galite žiūrėti bet kuriuo metu
Pradėti testą
Hedepy
Prenumeruoti "Hedepy" naujienlaiškį
Patarimai, nuolaidos, naujienos
Užsiprenumeruodami sutinkate su mūsų asmens duomenų tvarkymo principais
Footer

VisaMastercardGoogle PayApple PayPayPalKlarna